Rubriky:

1. liga

Plzeňský brankář Pavlík dohrál ligový zápas se zlomenou rukou

31. října 2010 16:39 - PLZEŇ

Fotbalisté Plzně podruhé během podzimu přišli o brankářskou jedničku. Po Martinu Ticháčkovi se nyní zranil i Roman Pavlík, který si v pátečním utkání 14. kola první ligy s Teplicemi zlomil ruku. Zbývající tři podzimní kola tak nuceně vynechá.

Pavlík přišel do Plzně v průběhu podzimu z Kladna na půlroční hostování jako náhrada za zraněného Ticháčka. Hned dostal šanci místo chybujícího Lukáše Krbečka a spolehlivými výkony si pozici jedničky udržel.

V posledních dvou zápasech sice dostal šest gólů, ovšem v pátek si vychutnal s týmem vítězství 4:2 nad Teplicemi, přestože posledních šest minut dohrával se sebezapřením. Při teplickém snížení si totiž zlomil ruku.

"Šel jsem do centru společně s Davidem Bystroněm. Křikl jsem na něj, ale on mě neslyšel a já ho trefil rukou do hlavy. Hned jsem věděl, že je problém. Chtěl jsem pomoci, a skončilo to gólem a zlomenou rukou. Jsem smolař," citoval Pavlíka plzeňský web.

I přes bolest však chtěl zápas dohrát. "Zpočátku to docela šlo, pak to ale ztuhlo, tak jsem křikl na lavičku, aby se připravil Lukáš (náhradní brankář Krbeček). Nakonec jsem tam ale zůstal," popsal Pavlík.

Hned po zápase odjel do nemocnice. "Doktor mi to zrentgenoval, narovnal a dal do sádry. To samé se mi stalo přesně před rokem. Takže vím, že ta doba léčení je zhruba šest týdnů. Na podzim si tak už nezachytám," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..