Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Olomoucký kanonýr Hubník zatím konkrétní nabídku nedostal

23. listopadu 2010 13:51 - OLOMOUC

Příznivci olomouckých fotbalistů se zatím nemusejí obávat odchodu kanonýra Michala Hubníka. Těsně po skončení podzimní prvoligové části Sigma na nejlepšího střelce soutěže nedostala konkrétní nabídku.

 

Novopečený český reprezentant měl v první polovině sezony vynikající formu a do soupeřových sítí nasázel 12 gólů. Přesně tolik zásahů loni stačilo spoluhráči Michalu Ordošovi k titulu krále střelců za celou sezonu.

Hubník se díky svým střeleckým schopnostem dostal do sféry zájmu zahraničních skautů. "Víme, že je o něj zájem, ale konkrétní nabídka na stole není. V klubu se bavíme o tom, že jednoho hráče bychom pustili, ale zároveň máme přislíbeno, že v případě odchodu útočníka dostaneme náhradu," řekl novinářům trenér Zdeněk Psotka.

Sedmadvacetiletý útočník měl dosud v námluvách se zahraničními kluby smůlu. Loni v létě neuspěl na testech v FSV Frankfurt, letos v únoru zase nečekaně ztroskotalo už téměř domluvené angažmá v Lucku, který se následně probojoval do ukrajinské ligy.

V průběhu podzimu Hubník se Sigmou prodloužil smlouvu o tři roky.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..