Rubriky:

1. liga

Baník neplánuje čistku ani nákupy, Markovi má zůstat stejný kádr

25. listopadu 2010 14:53 - OSTRAVA

Minimálními změnami projde v zimním období kádr fotbalistů Baníku Ostrava. Podle generálního manažera klubu Vernera Ličky bude trenér Karol Marko na začátku zimní přípravy pracovat se stejným hráčským materiálem jako v závěru podzimní části.

 

Milan Malíček, Právo

"Mužstvo v závěru podzimu ukázalo, že je životaschopné. Není třeba dělat čistku v kádru. Na začátku přípravy se bude hlásit pravděpodobně celý kádr, který dohrával podzim," řekl ve čtvrtek Lička.

Baník se chystá dát v přípravě prostor hráčům, kteří působili na hostování. V úvahu přicházejí třeba útočník Dominik Kraut z Ústí nad Labem, kanonýr druholigového Žižkova Miroslav Markovič nebo záložník Petr Wojnar působící v Kladně.

"Zatím ještě nechci být úplně konkrétní, byl bych rád, kdyby se to ti hráči nejdříve dozvěděli ode mě. Ale kádr doplníme několika odchovanci," podotkl Lička.

I když se Ostrava na podzim potýkala s koncovkou, nový útočník v hledáčku Baníku není. "Problém nebyl v útočnících, ale v útočné fázi celého mužstva. Zeher a Šenkeřík v posledních dvou utkáních, co jsem u mužstva, ukázali kvalitu. Je tu dost hráčů, kteří jsou schopni dát gól," dodal Marko.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..