Rubriky:

1. liga

Uprchlík Pitr podle rodičů Slavii nevlastní

9. prosince 2010 19:01 - PRAHA

Uprchlý podnikatel Tomáš Pitr podle rodičů nevlastní fotbalovou Slavii Praha, o čemž v minulých dnech spekulovala některá česká média. V prohlášení, které má ČTK k dispozici, Ellen a Petr Pitrovi označili takové informace za smyšlené. Podobně se dříve vyjádřila i samotná Slavia.

 

Petr Hloušek, Právo

Rodiče Pitra poukazují i na to, že celá rodina fandí Spartě, největšímu rivalovi Slavie. Spartu prý doprovázejí na všechna ligová i pohárová utkání konaná v zahraničí. Už proto odmítají, že by jejich syn měl podporovat konkurenční Slavii.

O možné spojitosti Pitra, který byl v Česku odsouzen za daňové podvody k pěti letům vězení a v červenci byl zadržen ve Švýcarsku, se Slavií začala některá česká média spekulovat v souvislosti s ekonomickými problémy "sešívaných". Pražský klub tíží stomiliónový dluh u britské firmy ENIC, jeho bývalého majitele.

Třicetimiliónový závazek údajně měla Slavia i vůči hráčům ligového mužstva a realizačního týmu, třetinu z něj však prý už vedení klubu uhradilo. Slavia hodlá řešit ekonomické problémy prodejem některých hráčů, nejvíce se v této souvislosti hovoří o obránci Ondřeji Čelůstkovi a ofenzivním záložníkovi Milanovi Černém.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..