Rubriky:

1. liga

Fotbalový lídr z Plzně chce posílit kádr o Filla s Trappem

4. ledna 2011 13:35 - PLZEŇ

Vedení fotbalistů Viktorie Plzeň na startu zimní přípravy potvrdilo, že by v přestupním termínu chtělo přilákat do týmu dva bývalé hráče západočeského klubu. Z norského Stavangeru vábí Martina Filla a jedná také s Petrem Trappem, který dal na konci loňského roku výpověď ve Slavii Praha. Na úterní tiskové konferenci to řekl sportovní ředitel prvního týmu ligové tabulky Miroslav Mysliveček.

Západočeši vstoupili do přípravy prvním tréninkem v pondělí, ale na něm ještě obě případně posily chyběly. "Máme zájem v obou případech a byli bychom rádi, aby k dohodě došlo co nejdříve, aby mohli absolvovat přípravu u nás," uvedl Mysliveček.

Odmítl naopak spekulace, že by se klub snažil kontaktovat Tomáše Zápotočného, kterého by ráda z Besiktase Istanbul nalákala také Sparta. "Kdo by takového hráče nechtěl v kádru mít, ale nekontaktovali jsme ho," prohlásil.

Svěrkoš má prý jiné představy 

Podle všeho také definitivně padla možnost, že by do Štruncových sadů přišel někdejší reprezentační útočník Václav Svěrkoš. "Byl v okruhu hráčů, o nichž jsme uvažovali, ale Vašek má asi jiné představy," uvedl Mysliveček.

Trenér Pavel Vrba naznačil, že jeho někdejší ostravský svěřenec příliš nejevil snahu obléct plzeňský dres. "Chceme jít do budoucna vždy cestou přivést hráče, kteří mají absolutní zájem o náš klub, ale když opadá, tak se do toho nehrneme," uvedl kouč.

Jedinou novou tváří je zatím brankář Dominik Rodinger, kterého klub testuje. Do Brna odešel na půlroční hostování Lukáš Krbeček. "My jsme mu chtěli umožnit, aby mohl co nejvíce chytat, a Brno mělo velký zájem. My půjdeme do jara s dvojicí Pavlík-Ticháček. Pavlíkovo hostování z Kladna jsme proměnili v přestup," dodal sportovní ředitel.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..