České Budějovice testují bratra Krasiče z Juventusu Turín

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Fotbalisty Českých Budějovic by mohl posílit záložník Marko Krasič, bratr srbského reprezentanta Miloše Krasiče z Juventusu Turín. Pětadvacetiletý levonohý hráč je momentálně v Dynamu na testech a dnes v jeho dresu absolvoval přípravný duel v Salcburku, který Jihočeši prohráli 1:3.

Ilustrační foto.

Dynamo se v posledních letech potkává se Salcburkem v přípravě poměrně často. S pravidelným účastníkem evropských pohárů uhrálo v nedávné minulosti dvě remízy a také dnešní duel se pro něj vyvíjel zpočátku dobře. V 54. minutě poslal Ondrášek hosty do vedení, jenže domácí rychle odpověděli a během čtyř minut třemi góly otočili skóre. Závěrečný tlak Jihočechů už výsledek nezměnil.

V úterý v dalším přípravném duelu proti Slavii by mělo Dynamo vyzkoušet dalšího zahraničního fotbalistu.Připravujeme další podrobnosti