Rubriky:

1. liga

Fanoušci Klokanů budou uzavřené derby se Slavií sledovat na obrazovce v Ďolíčku

24. května 2011 10:49 - PRAHA

Sobotní vršovické derby mezi fotbalisty Slavie Praha a Bohemians 1905 se sice bude kvůli disciplinárnímu trestu pro slávisty hrát bez diváků v ochozech, hostující fanoušci přesto budou mít možnost sledovat utkání společně. Umožní jim to velkoplošná obrazovka nainstalovaná na stadiónu v nedalekém Ďolíčku, na kterém se prvoligové zápasy hrát nemohou.

 

Jan Handrejch, Právo

Vedení Bohemians 1905 ve spolupráci s Městskou částí Praha 10 se rozhodlo umístit obrazovku přímo na hrací plochu v Ďolíčku, kde tak bude možné sledovat přímý přenos.

"K zápasu přistoupíme, jako by se jednalo o ligový duel. Fanoušci si můžou koupit pamětní vstupenku v hodnotě 80 korun, otevřen bude fanshop, klubové muzeum i stánky s občerstvením. Utkání budou lidé sledovat přímo z hlavní tribuny stadiónu," oznámil mluvčí klubu Jaroslav Köstl.

Rozlučka se sezónou i s Hoftychem 

Po zápase za diváky přijedou hráči a uskuteční se rozlučka se sezonou i trenérem Pavlem Hoftychem. Dojde i k dražbě hráčských suvenýrů včetně Hoftychova trička, v němž letos koučoval zápasy. Výtěžek poputuje ve prospěch nadace Šance - sdružení rodičů a přátel hematologicky a onkologicky nemocných dětí z Olomouce.

Stadión bude otevřen v 15:00, program zahájí koncert, na obrazovce poběží v tu dobu videa z historicky slavných zápasů klubu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..