Rubriky:

1. liga

Fotbalová ORK zrušila Olomouci pokutu za neúčast u disciplinárky

1. července 2011 14:09 - PRAHA

Odvolací a revizní komise (ORK) fotbalového svazu zrušila Olomouci pokutu 300 000 korun, kterou klubu udělila disciplinární komise. Ta potrestala hanácký celek za to, že na první jednání po znovuotevření případu údajné korupce v utkání Olomouc - Bohemians Praha z předloňského roku nepřišli 9. června tři její pozvaní zástupci trenér Zdeněk Psotka, jeho asistent Martin Kotůlek a bývalý pokladník Ladislav Římský.

"Pozvání přišlo na klub faxem jen dva dny před jednáním disciplinární komise. Všichni tři měli navíc řádně nahlášenou dovolenou a disciplinární komise také na začátku týdne případ odložila," řekl ČTK Petr Kovář z tiskového oddělení svazu.

Disciplinární komise 9. června všem třem zástupcům Olomouce také zastavila činnost do odvolání. Tento trest odvolala před týdnem, kdy byl případ odročen do chvíle, než o něm rozhodne soud první instance.

Klub při odvolání k ORK argumentoval, že se jednání zúčastnil statutární zástupce Jaromír Gajda a další předvolaní se řádně omluvili. Klub navíc uvedl, že Římského nemůže komise automaticky předvolat, protože není členem svazu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..