Rubriky:

1. liga

Váchu Francie láká. Evian má eminentní zájem, teď záleží na penězích, řekl

14. července 2011 12:20 - MODRÁ U DĚČÍNA

Blízko k zahraničnímu angažmá má liberecký fotbalový záložník Lukáš Vácha. I když se ve středu objevil s týmem Slovanu v Modré u Děčína při přátelském zápase s Teplicemi, je možné, že se s českým fotbalem brzy rozloučí.

 

Henning Bagger, Reuters

V jaké momentální pozici se nacházíte, co se týče případného odchodu do zahraničí?

Byl jsem na testech ve Francii. V Liberci mám pořád platnou smlouvu, a tak jsem se znovu připojil k mužstvu. Proti Teplicím jsem sice nehrál, ale trénoval jsem s dalšími kluky na vedlejším hřišti. Nenastoupil jsem proto, abych se třeba nezranil, a nezhatilo to můj odchod.  A liberecký trenér Šilhavý chtěl, abych si po mistrovství Evropy jedenadvacítek a cestování do Francie a zpět trošku odpočinul od zápasové zátěže. A čekám, jak to se mnou dopadne. Hodně se v tom angažuje i můj manažer, který má snad na stole ještě jinou nabídku ze zahraničí.

Kam byste měl mít především namířeno?

Eminentní zájem po sportovní stránce má nováček francouzské ligy Evian. To by mě lákalo. Byl jsem tam už tři dny a nyní záleží na financích, jak se dohodnou kluby. A také na tom, jaké podmínky se mnou domluví francouzský celek, a jestli by šlo o přestup, nebo hostování.

Jaké to bylo ve Francii?

Skvělé. Pobýval jsem ve městě nedaleko Ženevského jezera. Zjistil jsem, že Evian je takový rodinný klub, který má výborné dva sponzory. Ti chtějí do fotbalu nacpat dost peněz a vypadá to, že by chtěli ve francouzské lize hrát obstojnou roli.

Josef Pešout, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..