Rubriky:

1. liga

Cicman ve Slavii uspěl na zkoušce, měl by podepsat smlouvu

22. července 2011 13:59 - PRAHA

Obranu slávistických fotbalistů by měl vyztužit slovenský stoper Róbert Cicman. Šestadvacetiletý zadák podle slovenského deníku Šport uspěl v pražském klubu na testech a s vedením už se ústně dohodl na dvouleté smlouvě s opcí. Slavia zatím příchod nové posily nepotvrdila, zřejmě ho bude prezentovat až po návratu ze soustředění v Itálii zpět do Čech.

 

Petr Hloušek, Právo

Cicman přišel do Slavia na zkoušku na začátku minulého týdne a v přípravě zatím nastoupil do dvou duelů na herním kempu v Itálii. Proti výběru Bayernu Mnichov do 23 let odehrál celý zápas, v utkání s Parmou 82 minut. Oba přípravné zápasy Cicmanovi vyšly a kouč Michal Petrouš o něj projevil zájem.

"Ve čtvrtek jsme se bavili o podmínkách. Ústně jsme už dohodnutí na dvouleté smlouvě s roční opcí. Až se vrátíme, měli bychom dohodu zpečetit podpisem," cituje Cicmana slovenský deník.

Prostředí ve Slavii se mu velmi zamlouvá. "Ve Slavii jsem našel výborný kolektiv, jsou v něm zkušení hráči, ostřílení Evropou. Jména jako Lukáš Jarolím, Zbyněk Pospěch a Kamil Čontofalský jsou známá i u nás. A je tu také hodně talentovaných hráčů. Kabina mě přijala, zatím do ní zapadám velmi dobře," pochvaloval si.

Cicman je rodákem z Košic, ve východoslovenském celku také naposledy působil, ale po sezoně mu vypršela smlouva. Vysoký fotbalista je použitelný na více postech, vedle stoperské pozice může hrát také ve středu pole jako defenzivní záložník.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..