Rubriky:

1. liga

Černý o odchodu ze Slavie nepřemýšlí

4. listopadu 2003 16:23 - PRAHA

Náročný týden mají za sebou fotbalisté Slavie. Po prohře v Olomouci přišlo ostudné vyřazení z Poháru ČMFS od Jihlavy, navíc se stále hlasitěji mluví o nesplněných finančních závazcích vedení klubu vůči hráčům. V pondělí ale sešívaní udolali Synot.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Byl to pro nás hodně důležitý zápas, ale nechtěli jsme si to připouštět," říkal střelec vedoucí branky domácích Karel Piták. Ten je jednou z mála stálic slávistické sestavy, v níž udělal trenér Beránek opět několik změn. "Možná je to občas vidět, že nejsme tolik sehraní, ale nepovažuji to za problém. Po vstřelené brance jsme se už tolik netrápili, ale nedařilo se nám v koncovce," litoval záložník, jemuž ke gólu výrazně pomohla nechtěná asistence staroměstského Malára.

Po delší době se v lize mezi slávistické tyče postavil Radek Černý, talentovaný Kozáčik se posadil jen na lavičku. "Dozvěděl jsem se o tom, že budu hrát, den před zápasem od trenéra brankářů, hodně jsem se těšil, nervózní jsem ale určitě nebyl," tvrdil Černý.

Ničím nepřekvapili

Několikrát se však zdálo, že si příliš nerozuměl se spoluhráči z obrany. "Máme od trenéra pokyn, že má míč odpálit ten, kdo je mu nejblíž, aby nedocházelo ke zbytečným zmatkům," vysvětloval gólman a vyvracel spekulace o tom, že i on stejně jako Kuka přemýšlí o odchodu. "Mám tady smlouvu, je to věc manažera, vše jsou jen spekulace," použil tradiční fráze.

Hráči Synotu litovali, že si z Prahy neodvezli alespoň bod, protože i oni si byli vědomi, že Slavia si momentálně s formou zrovna netyká. "Musíme najít chyby v sobě, domácí nás ničím nepřekvapili," litoval Jakub Bureš, jenž na Slovácko zamířil z Blšan.

Michal Osoba, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..