Rubriky:

1. liga

Stoleté plzeňské Viktorii v neděli pogratulují Nedvěd a spol.

2. září 2011 16:15 - PLZEŇ

Rok plný jubileí, rekordů, historických milníků a oslav ještě pro plzeňský fotbal zdaleka nekončí. Po senzačním mistrovském titulu nedávno přišel ještě fantastičtější postup do Ligy mistrů, v jejímž rámci se Vrbovi hoši utkají také s FC Barcelona či AC Milán. Tuto neděli pokračují oslavy stoleté Viktorie další akcí ve Štruncových sadech. Ve fotbalové exhibici se představí také Pavel Nedvěd, nejslavnější bývalý hráč klubu.

 

Stanislav Zbyněk, ČTK

Už jen hodiny zbývají do zahájení další části stoletých narozeninových oslav plzeňské Viktorie. Po úspěšném červnovém zahájení na nádvoří plzeňského pivovaru se tentokrát fanoušci mohou v neděli těšit na bohatý program ve Štruncových sadech. Účastníkovi Ligy mistrů přijdou navíc popřát výrazné fotbalové osobnosti v čele s Pavlem Nedvědem.

Ještě před setkáním s držitelem Zlatého míče pro nejlepšího hráče Evropy roku 2003 se fanoušci mohou pobavit na mnoha atrakcích, které budou od 13 hodin nachystány v sousedícím areálu Štruncáků. Vedle tradičních stolních fotbálků se mohou návštěvníci těšit také na speciální vodní bar, lidský stolní fotbal, měření rychlostí kopnutého míče, fotostudio, klub netradičních sportů a v neposlední řadě také oblíbené G-CITY - Gambrinus městečko zábavy. K poslechu budou hrát kapely Kroky Michala Davida a Extra Band revival.

Soupisky plné osobností

Od 17 hodin je poté naplánována také fotbalová část, ve které se utkají týmy internacionálů ČR proti staré gardě Viktorie Plzeň. V obou týmech se představí velké množství fotbalových osobností v čele s fenomenálním Grande Paolem. Veškerý výtěžek z padesátikorunového vstupné bude navíc věnovaný na podporu onkologického oddělení FN Plzeň.

V nabitém programu se najde místo také na autogramiádu fotbalových osobností, hráčů A týmu Viktorie, křest nové knihy mapující sto let Viktorie a také požehnání novým tribunám.

Fanoušci českého mistra tam mají ideální šanci užít si rodinné odpoledne ve Štruncových sadech a pogratulovat Viktorii ke stoletému jubileu. Zábavu si v neděli užije opravdu každý.

Nahlášené soupisky
Tým internacionálů: Kostelník, Stejskal – Nedvěd, Bielik, Kozel, Kuka, Levý, Josef Němec, Vonášek, Vízek, Petr Rada, Jiří Novotný, Bejbl, J. Šilhavý, Straka, Verbíř, Lokvenc, Siegl, Chovanec, Šmicer.
Stará garda Viktorie: Mička, Havel – Bican, Vlček, Velkoborský, Bečka, Schweiner, Chvojka, Kopřiva, Paul, Vigl, Kubata, Purkart, Bárta, Drahorád, Krs, Homola, Baroch, Šamberger, Karel Rada, Vágner.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..