Rubriky:

1. liga

Šlo toho na mě až moc, Slovan byl lepší, oddechl si Zlámal po remíze

19. září 2011 13:14

Vydařený návrat na liberecký stadión po dvou letech prožil fotbalový gólman Olomouce Zdeněk Zlámal. Za Slovan odchytal od srpna 2007 do srpna 2009 jedenadvacet prvoligových zápasů. Nyní čelil útočným atakům rozjetého soupeře a svými zákroky přispěl k remíze, která přinesla hanáckému týmu první bod do tabulky, když vezmeme v potaz disciplinární devítibodový odpočet.

 

Radek Petrášek, ČTK

Jak jste viděl svoje vystoupení v Liberci?

Na zápas jsem se těšil. Přece jen to není tak dlouho, co jsem tady působil. A prožil jsem ve Slovanu dobré období. Když byl Honza Nezmar vyloučený, myslel jsem si, že na mě už půjdou jen jedna nebo dvě střely. A ty musím chytnout. Ale bylo to jinak, těch šancí domácích bylo krapet víc. Zachytal jsem si až moc. Měl jsem i štěstí, hlavně v závěru. Vůbec to nevypadalo, že hrajeme v početní převaze.

Kdy vám bylo v zápase nejhůře?

Asi už v páté minutě, kdy Liberec hrál ještě v jedenácti. Honza Nezmar nebezpečně hlavičkoval, a kdyby dal gól, asi by to bylo pro nás těžké.

Takže nakonec asi berete bod jako úspěch...

Především jsme chtěli vyhrát, byť uznávám útočné kvality Liberce. Ale i my máme ofenzivně laděný tým, proto se musíme snažit všude naplno bodovat. Ale proti Slovanu jsme k tomu měli daleko. Domácí byli lepší.

Co jste zjistil o olomouckém mužstvu po svém nedávném příchodu z Itálie?

V Sigmě je kvalitní mužstvo. Jen potřebujeme mezi sebou víc komunikovat. O tom, že bychom se snad nedostali ze sestupového pásma, vůbec neuvažuji. Je jen otázkou času, kdy budeme stoupat tabulkou - navzdory tomu odpočtu.

Josef Pešout, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..