Rubriky:

1. liga

Řepka se začíná cukat, přestup do Příbrami nejdřív ve středu

20. září 2011 10:06 - PRAHA

Sparťanský stoper Tomáš Řepka se začíná cukat. Přestup do Příbrami měl po souhlasu letenských funkcionářů podepsat v úterý, ale schůzka hráče a jeho manažera Pavla Pasky s příbramskými bossy byla zrušena. Sedmatřicetiletý hráč si vzal další den na rozmyšlenou a případný kontrakt by tak mohl podepsat nejdřív ve středu.

 

Tim Hales, ČTK

"Mluvil jsem s Tomášem v pondělí večer. Vzal si ještě úterý na rozmyšlenou s tím, že si potřebuje vyřešit nějaké věci na Spartě. Celá záležitost se definitivně uzavře ve středu dopoledne, protože o půlnoci končí v Česku přestupní termín," informoval Sport.cz a Právo majitel klubu Jaroslav Starka.

"Nevidím v tom problém, sejdeme se zítra a pak se uvidí," dodal příbramský šéf, který s Řepkou počítá už pro páteční zápas 8. kola na hřišti Dukly Praha. Řepka vzkázal, že se do konečného rozhodnutí nebude pro média v záležitosti vyjadřovat.

Nechtěl už prý sedět na lavičce 

Řepka zvažuje odchod ze Sparty kvůli tomu, že místo v základní sestavě začal vysedávat mezi náhradníky. Už v pondělí ale připomněl, že dohoda mezi kluby ještě neznamená dokončený přestup.

"Zatím nechci mluvit o tom, že je to definitivní. S panem Starkou se ještě sejdeme a probereme určité věci. Hodně lidí mi volá a ptá se na aktuální stav, ale všechno si musím ještě důkladně promyslet. Po úterní schůzce by už mělo být ve všem jasněji, ale teď je ještě brzo na to něco odhadovat," tvrdil fotbalista.

S platem by šel hodně dolů

Podle spekulací médií by měl Řepka v Příbrami brát 300 tisíc korun měsíčně, což je zhruba třetina jeho sparťanského platu.

kft, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..