Rubriky:

1. liga

Řepka prožil nejhorší noc. Příbram odmítl, protože se chce prát ve Spartě o místo

21. září 2011 13:10 - PRAHA

Ze Sparty neodešel, protože se chce ještě v letenském týmu poprat o místo v sestavě. Tak vysvětlil zkušený obránce Tomáš Řepka své rozhodnutí nepřestoupit do Příbrami v rozhovoru pro Hitrádio. Případný přestup z letenského klubu bude zvažovat až v zimě. Nabídka středočeského celku podle něj byla férová, ale klubová věrnost mu velí ještě být přínosem pro Spartu.

 

Petr Horník, Právo

Poslední dny prožil při rozhodování těžké chvíle. "Bylo to strašně těžké rozhodování. Jedna z mých nejhorších nocí, nejhorších dnů a období," uvedl fotbalista, podle kterého byla příbramská nabídka velmi vstřícná. "Nabídka byla férová, přímá a vážím si i pana Starky. Ale já jsem prostě sparťan. Ono se to seběhlo strašně rychle, potřeboval jsem víc času na rozmyšlenou," vysvětlil své úterní rozhodnutí.

Teď ho čeká těžká bitva v klubu, v němž je modlou fanoušků. "Doufám, že jsem udělal správně, a zkusím se poprat o místo. Ve fotbale se může stát cokoliv," řekl sedmatřicetiletý stoper.

Je však podle všeho připraven i na možnost, že se na podzim do týmu nedostane. V zimě by tak začal shánět nové angažmá. "Když to prostě nepůjde a ucítím, že jsem udělal maximum, tak v zimě se asi něco rozjede a uvidíme," konstatoval.

Naznačil, že na zahraniční angažmá už nemyslí. "V zimě mi bude 38 let, a to už není žádná hitparáda, takže asi zůstanu doma," dodal. Na jeho rozhodnutí prý bude mít vliv i skutečnost, že s přítelkyní Vlaďkou Erbovou očekávají narození dítěte.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..