Rubriky:

1. liga

Zjistili jsme, jak je fotbal krutý, posteskl si trenér Teplic Rada

25. září 2011 09:51 - OLOMOUC

Teplice v Olomouci podaly výborný výkon, sahaly po třech bodech, skvěle bránily, vytvořily si několik tutovek, chybělo jim však jediné - góly a proto odjížděly z Hané s prázdnou. „Zjistili jsme, jak je fotbal krutý. Ne, že bychom byli nějak výrazně lepší, ale měli jsme tady vyhrát,“ věděl kouč Severočechů Petr Rada.

 

Vladislav Galgonek, ČTK

"Vytvořili jsme si čtyři stoprocentní šance, které jsme si přišli po parádních kombinacích, bohužel, koncovku jsme nezvládli. Sigma v podstatě žádnou tutovku neměla. Když hrozila, tak jen ze standardek. Neproměníme-li ale takové příležitosti, jaké jsme tady měli, musíme počítat se vším. Domácí ale byli šťastnější,“ doplňoval Rada.

Zahozených šancí litoval i teplický kapitán Petr Lukáš. „Co jsme nedali, je hrůza. Za takových okolností nemůžeme vyhrát. Mrzí to o to víc, že jsme Sigmu k ničemu nepustili. Stáli však při ní všichni svatí,“ mínil viditelně zklamaný Lukáš.

Útočník Sigmy Olomouc Jakub Petr (vlevo) a teplický obránce Milan Matula.Útočník Sigmy Olomouc Jakub Petr (vlevo) a teplický obránce Milan Matula.foto: ČTK/Vladislav Galgonek

V táboře Hanáků naopak vládla obrovská radost a také úleva. „Jsme strašně rádi, že jsme konečně vyhráli. Bylo to s ohledem na kvalitu soupeře nesmírně těžké. Všichni hráči ale podali bojovný výkon s obrovským penzem práce. Jen jsme se trápili ve finální fázi. Štěstěna se k nám však tentokrát přiklonila,“ přiznal lodivod Hanáků Zdeněk Psotka, který zvláště pochválil gólmana Zlámala, který svůj tým stejně jako v Liberci neskutečně podržel, když bravurně zlikvidoval nejméně dvě tutovky teplických hráčů.

„Od toho tak přece jsem,“ smál se Zdeněk Zlámal s tím, že vítězství Sigma potřebovala jako sůl. „Konečně můžeme hrát s větším klidem. Před Slavií, kam jedeme příště, je to příjemné. Los nyní navíc nemáme zrovna příznivý. A jsem také rád, že gól dal zrovna Adam Varadi. V olomouckém dresu je to v lize jeho první. Však jsem mu říkal, že s mým příchodem se mu začne dařit. Vidíte, měl jsem pravdu,“ dodal Zlámal.

Petr Marek, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..