Rubriky:

1. liga

Ztratili jsme kredit, litoval kouč Slavie Straka

4. prosince 2011 08:34 - PRAHA

Hořký konec podzimu pro fotbalovou Slavii, pro kouče Františka Straku. „Hodnotí se mi to hodně, hodně špatně,“ pravil na úvod komentáře k prohře 1:3 s Libercem na vlastní půdě. První domácí porážce červenobílých pod vedením jedné z nejsledovanějších ligových figur. Lavina protestů ze strany fandů tak znovu nabrala na síle, Straka nemohl tentokrát použít slovní obraty o tom, že lepší výsledky revoltu příznivců klubu utlumí.

 

Kateřina Šulová, ČTK

„Ztratili jsme vybojovaný kredit,“ viděl kouč, jemuž začalo angažmá počmáraným domem či porážkou na Žižkově, třemi výhrami v řadě ale na čas mírně otupil ostří nevole. I mistrovskou Plzeň dokázali sešívaní udolat. Dvěma remízami pak drželi stále vcelku lichotivou sérii, prohra s Libercem vše uťala. „Budu se snažit zapracovat na tom, abychom přišli do jara v úplně jiném světle,“ uvedl Straka.

„Moc individuálních chyb, nedali jsme na 1:0, místo toho jsme inkasovali,“ posteskl si kouč dále.

„Strašný výkon, nezasloužili jsme si nic,“ smiřoval se se skutečností Martin Latka, autor jediného slávistického gólu v utkání. Bez výmluv.

Měla by přijít kvalita, má Straka jasno

Přitom bylo čeho se chytat. „Penalta proti nám nastartovala Liberec, jestli pak měla být i pro nás, to ať posoudí někdo jiný,“ jen stručně k problematickému momentu poznamenal Straka.

„Bohužel jsme úplně vypadli z role, to bylo hlavní“ usoudil záložník Petr Janda po svém možná posledním utkání za Slavii, rád by zmizel do ciziny.

Straka se znovu vyjádřil, že počítá s posilami. "Slavia má potenciál mladých, ale myslím, že by měla přijít kvalita.“

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..