Rubriky:

1. liga

Hřebík jednal s vedením Sparty, do níž má brzy nastoupit

14. prosince 2011 17:21 - PRAHA

Vedení fotbalové Sparty ve středu údajně absolvovalo další kolo jednání s Jaroslavem Hřebíkem, který by se podle všeho měl na začátku příštího týdne ujmout uvolněné pozice generálního sportovního manažera po Jozefu Chovancovi. Letenský klub se k tomu nechtěl vyjadřovat. Tiskový mluvčí Ondřej Kasík řekl, že nový realizační tým bude představen oficiálně na začátku příštího týdne.

 

Ladislav Nussbauer, Sport.cz

Jisté je, že na Letné finišují jednání o tom, kdo obsadí uvolněné posty v realizačním týmu, který po podzimní sezoně rozpustil šéf Sparty Daniel Křetínský. "O složení nového realizačního týmu dál intenzivně jednáme. Jeho členy nebudeme sparťanským fanouškům a veřejnosti představovat jednotlivě, ale počátkem příštího týdne jako celek," uvedl pro ČTK Kasík.

Sparta chystá na pondělí, či úterý mimořádnou tiskovou konferenci, kde změny ohlásí. O nástupu Hřebíka, který Spartu už dvakrát vedl jako hlavní kouč, do pozice generálního sportovního manažera už takřka není pochyb.

Prvním trenérem by měl dál být Martin Hašek, který ve funkci působil i za Chovance. Sparta je prý také těsně před dohodou se svojí někdejší oporou Miroslavem Barankem, který má být novým manažerem a vedoucím týmu. Zatím není jasné, kdo bude asistentem trenéra a trenérem brankářů. V prvním případě se hovoří o Václavu Jílkovi.

Ten s Hřebíkem spolupracoval u reprezentační devatenáctky, ale nyní povýšil do role asistenta Petra Uličného v Olomouci. O brankáře by se měl starat dosavadní trenér Jan Stejskal, či Petr Kouba.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..