Rubriky:

1. liga

Fotbalisté Slovácka začali zimní přípravu lesním výběhem

2. ledna 2012 18:11 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Lesním výběhem v okolí Uherského Hradiště načali dnes po dovolené přípravu fotbalisté Slovácka. V kádru osmého týmu ligové tabulky nedošlo k žádným změnám. Po operaci křížových vazů v koleni chyběl pouze záložník Lukáš Fujerik.

 

Zdeněk Němec, ČTK

"Dnešní trénink posloužil hlavně k tomu, aby se hráči po dovolené při osmdesátiminutovém běhu rozdýchali. Řešili jsme organizační záležitosti a balili se, neboť už v úterý brzy ráno vyrážíme na běžky do Nového Města na Moravě," řekl ČTK trenér Slovácka Miroslav Soukup.

Podobný způsob přípravy se Slovácku osvědčil už před rokem, na běžkách by měl tým získat základní část fyzické kondice. "Přešli jsme už i na bruslařský styl, který většina hráčů velmi dobře zvládá a je pro ně přirozenější a lehčí než klasika," uvedl Soukup, který má na lyžařských trénincích postavený celý pětidenní blok.

V Novém Městě se má Slovácko připravovat do neděle. Na zpáteční cestě odehraje v Brně úvodní utkání Tipsport ligy se Zbrojovkou. Pokud by se na Vysočině zhoršilo počasí, nebo by podmínky neumožnily trénink ve stopě, má Soukup v plánu okamžitý návrat do Uherského Hradiště.

Kouč Slovácka nevidí problém v tom, že hráči naskočí přímo z lyží a fyzické přípravy do zápasu. "Myslím si, že se problém příliš zveličuje. Za tři týdny nemohou zapomenout hrát fotbal," řekl Soukup.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..