Rubriky:

1. liga

Sparťané zrušili soustředění v Krkonoších a zůstanou v Praze

5. ledna 2012 16:35 - PRAHA

Výraznou změnu v zimní přípravě udělala fotbalová Sparta. Místo tradičního kondičního soustředění ve Špindlerově Mlýně, které se mělo uskutečnit v příštím týdnu, hráči zůstanou po rozhodnutí nového realizačního týmu v čele s Jaroslavem Hřebíkem v Praze a absolvují přípravu ve vlastním tréninkovém centru na Strahově. Jedním z hlavních důvodů je, že tam sparťané mohou využívat dobře připravená hřiště s přírodním trávníkem.

 

Milan Malíček, Právo

Nově složený realizační tým Sparty možnost zůstat v domácích podmínkách a dát větší důraz na ryze "fotbalovou" přípravu přivítal. "Nahrávají nám k tomu současné klimatické podmínky, v areálu na Strahově je možné trénovat na kvalitně připravených hracích plochách.

Navíc ligová soutěž startuje kvůli účasti českého národního týmu na Euro dříve, pro nového generálního sportovního manažera a trenéry je důležité poznat hráče přímo na hřišti. N kondiční stránce je možné pracovat i v Praze," uvedl pro ČTK mluvčí Sparty Ondřej Kasík. V příštím týdnu sparťané na pražské FTVS také absolvují kondiční testy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..