Rubriky:

1. liga

Slavia prý nabídla Mičolovi angažmá od léta, klub to nepotvrdil

4. února 2012 19:24 - PRAHA

Záložník francouzského Brestu Tomáš Mičola se prý přiblížil příchodu do Slavie. Podle serveru slavistickenoviny.cz nabídli Pražané třiadvacetiletému záložníkovi angažmá od léta, klub to ale zatím nepotvrdil.

 

Milan Malíček, Právo

Mičola je v hledáčku Slavie již delší dobu a jednání o jeho příchodu do Edenu údajně v minulých dnech pokročila. Majitel vršovického klubu Aleš Řebíček a jeho bratr Adam, který je v představenstvu klubu, v tomto týdnu na setkání s fanoušky uvedli, že Slavia nabídla Mičolovi angažmá od léta.

"Na jaře absolvuje operaci kolena a ve Slavii by se tak pouze léčil," napsal fanouškovský web slavistickenoviny.cz.

Slavia ale nechce potvrdit, zda Mičolovi smlouvu opravdu nabídla. "Momentálně nemáme žádné informace, které bychom mohli sdělit. Pouze to, že Mičola s námi není na herním soustředění na Kanárských ostrovech," řekla tisková mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.

Mičola odešel do Brestu v létě 2010, ve francouzském klubu se ale neprosadil a vysedává pouze na lavičce. Bývalého hráče Baníku Ostrava trápily také problémy s kolenem a v blízké době by se měl podrobit chirurgickému zákroku. V Brestu má smlouvu do léta 2014.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..