Rubriky:

1. liga

Baník spouští kampaň pro fanoušky na podporu klubu a Bazalů

21. února 2012 16:04 - OSTRAVA

Fotbalový Baník Ostrava spouští projekt, v jehož rámci mohou k ekonomické stabilitě klubu přispět i fanoušci. Klub zahájil prodej nových reklamních předmětů s motivy kampaně "Zachraňme Baníček!!!" a otevírá účet pro dobrovolné dárce, kteří mají zájem podpořit setrvání klubu na stadiónu na Bazalech.

 

Petr Hloušek, Právo

"Zřídili jsme transparentní bankovní účet a jméno každého dárce i se zaslanou částkou, bude-li o to dárce stát, se objeví na stránkách kampaně zachranmebanicek.cz, které se připravují ke spuštění," řekl předseda představenstva klubu Petr Šafarčík. Podle něj mohou fanoušci přispívat na účet 19812004/5500.

Do prodeje dnes jdou také nové propagační předměty s motivy záchrany klubu, který po předešlém vedení tíží dluh přibližně 100 miliónů korun. Nový majitel si dal tříleté stabilizační období na restrukturalizaci finančních závazků.

Klub vyzval fanoušky i k tomu, aby se na záchraně klubu i týmu v první lize podíleli svými nápady. "Všechny podněty budeme průběžně zpracovávat a autora toho nejhodnotnějšího odměníme doživotní permanentkou na Baník," dodal Šafarčík.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..