Rubriky:

1. liga

Beránek ve Slavii skončil, začnou námluvy s Csaplárem

10. prosince 2003 19:48 - PRAHA

I přes neustálé ujišťování ze strany slávistických funkcionářů, že má jejich plnou důvěru, Miroslav Beránek už sešívané fotbalisty v roce 2004 do dalších zápasů nepovede. Problémy zmítaný klub se s Beránkem dohodl na ukončení smlouvy k 31. prosinci 2003, nyní chce vyjednávat o spolupráci s trenérem Liberce Josefem Csaplárem.

 

Archiv

"Dohoda je vyústěním delšího procesu, kdy si obě strany vyjasňovaly svá stanoviska. Součástí dohody je, že nebudeme dnešní krok komentovat," uvedl pro internetové stránky Slavie předseda představenstva Miroslav Ondříček.

Včera se Beránek vrátil z týdenní stáže v Londýně, kde se mimojiné setkal s finančním ředitelem vlastníka Slavie, firmy ENIC, Matthewem Collecottem. Už před odletem naznačil, že pokud se nedočká uspokojivých odpovědí na otázky kolem budoucnosti Slavie, je připraven položit svou funkci.

Z Anglie se ale vrátil s úsměvem na rtech a s údajnými záměry ENICU se Slavií byl spokojen. Neobjevil se ani náznak toho, že by se chystal opustit funkci u týmu, který je momentálně v lize na čtvrtém místě.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..