Rubriky:

1. liga

Slončík obětí podvodu, dluží 800 tisíc

4. března 2004 17:19 - OSTRAVA

Místo fotbalové euforie, kterou prožívá Ostravsko, teď záložník fotbalového Baníku Radek Slončík řeší nepříjemné problémy. Právníci a policisté nyní prověřují, jak je to s neproplacenými směnkami asi za 800 tisíc korun, na kterých figuruje podpis hráče. "Stal jsem se obětí podvodu, ale nemohu to teď komentovat," potvrdil v prohlášení Slončík.

 

archiv

Fotbalista uvedl, že v roce 2000 začal podnikat se svým společníkem v oblasti prodeje elektroniky. "Během angažmá v Maďarsku mě zastupoval s neomezenou mocí ředitel společnost Esprit Jindřich Niessner. Po loňském návratu jsem zjistil, že naše firma má dluhy. Zjišťuji příčiny, a tak nyní probíhá hloubkový audit, který by měl objasnit všechny nejasnosti v účetnictví společnosti," prozradil Slončík.

Podle jistých zdrojů získala pohledávku firma, která se vymáháním zabývá. "Vzhledem k tomu, že na mě někteří lidé vyvíjejí tlak a snaží se pošpinit mou osobu, předal jsem celou záležitost Policii České republiky. Vše je tak v šetření hospodářské kriminálky, a proto se nemohu k tomu více vyjadřovat. Doufám v brzké vyřešení kauzy, abych se mohl dál plně soustředit na fotbal a boj o mistrovský titul," uzavřel Slončík.

bir, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..