Rubriky:

1. liga

Trenér Slavie: Ztratili jsme pokoru

11. dubna 2004 08:23 - PRAHA

Jako ve špatném snu si v sobotu večer při zápase s Teplicemi připadal trenér Slavie Josef Csaplár. Jeho tým si v prvním poločase dobrou hrou vybudoval dvoubrankový náskok a zdálo se, že zápas je rozhodnutý a tři body zůstanou na Strahově. Teplice však zavelely k útoku a hradbu slávistické obrany rozložily do posledního kamínku.

 

Slavia

"Řada hráčů si myslela, že je zápas vyhraný. Ztratili jsme pokoru a vrátilo se nám to," sdělil Csaplár po zápase klubovému serveru. Kouč byl způsobem, jakým Slavie o cennou výhru přišla, zklamán. "Měli jsme rozhodnout už v první půli," dodal trenér.

Hráči si sypali popel na hlavu

Nikomu ve slávistické šatně nebylo pro remíze do řeči. Radost ze dvou branek neměl podle serveru Slavia.cz ani autor dvou branek Tomáš Došek. "Doma jsme vyhrávali. Ztráta bodů nás mrzí," řekl zklamaný útočník. Ostřejší kritiku vyslovil kapitán Radek Bejbl: "Vlastní naivitou a lehkovážností jsme ztratili vyhraný zápas."

"O přestávce jsme si říkali, že nesmíme Teplice do ničeho pustit," podotkl obránce Milan Zachariáš, pro kterého byl sobotní zápas dvakrát tak hořký než pro ostatní jeho spoluhráče. Za faul na teplického Benáta mu totiž rozhodčí ukázal žlutou kartu - osmou v sezóně, což pro dvacetiletého fotbalistu znamená stop na dvě příští utkání. "Zavinili jsme si to sami," prohlásil.

Podle kapitána Bejbla je nyní nejdůležitější na nešťastný zápas zapomenout a koncentrovat se na příští střetnutí v Opavě. "Nezbývá nám nic jiného, než přivést dva body z Opavy," dodal Bejbl.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..