Rubriky:

1. liga

Slavia má pro Kuku novou smlouvu, ale jen na půl roku

25. června 2004 21:08 - PRAHA

Vedení fotbalové Slavie Praha nabídlo zkušenému útočníkovi Pavlu Kukovi novou smlouvu na šest měsíců. Na testy do Německa odcestuje naopak útočník Tomáš Došek. Pětadvacetiletý fotbalista dostal od klubu svolení, aby do úterý trénoval s druholigovým Mnichovem 1860. Oběma hráčům končí kontrakt ve Slavii 30. června.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Pokud pětatřicetiletý Kuka smlouvu prodlouží, vedení Slavie věří, že bývalý reprezentant svými zkušenostmi pomůže pražskému klubu vybudovat nadějnou pozici pro postup do Ligy mistrů a uspět v podzimní části Poháru UEFA. "Smlouvu je pak kdykoliv možné prodloužit i pro jarní část sezony. V opačném případě se otevře prostor pro mladší hráče," tlumočil stanovisko představenstva tiskový mluvčí Slavie Alexandr Kliment.

Manažer Josef Jinoch se dnes vydal do Maďarska, kde se setkal se zástupci Zalaegerszegu a jednal s nimi o dalším působení záložníka György Józsiho, který v celku trenéra Josefa Csaplára na jaře hostoval. Jednal o případném kontraktu i s maďarským reprezentačním útočníkem Attilou Tökölim z Ferencvárose Budapešť. "Představy Tököliho a Slavie se postupně sbližují, k dohodě ale zatím nedošlo," uzavřel Kliment.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..