Rubriky:

1. liga

Bohemians chtějí mimořádné ligové shromáždění

16. července 2004 19:41 - PRAHA

Vedení druholigového klubu Bohemians Praha vyzvalo týmy z první a druhé fotbalové ligy, aby se ještě před startem nového ročníku soutěží sešly na mimořádném ligovém shromáždění. Funkcionáři pražského klubu totiž mají vzhledem ke korupční aféře pochybnosti o regulérnosti soutěží.

 

ČTK/Libor Zavoral

"Mimořádné ligové shromáždění by se s konečnou platností vyrovnalo s nepříjemnými zjištěními a na ně navazujícími rozhodnutími disciplinární a odvolací komise," stojí v oficiální výzvě, podepsané šéfem klubu Michalem Vejsadou a výkonným ředitelem Jiřím Křížkem. Zasedání klubů by Bohemians chtěli svolat na nejbližší možný termín ještě před začátkem nového ročníku.

Bohemians skončili v loňském ročníku druhé ligy na třetím místě a při vyloučení Slovácka z nejvyšší soutěže kvůli korupci se mohli případně posunout mezi českou elitu. Zástupci klubů však 18. května výsledky uplynulého ročníku schválili a bývalý Synot ponechala v první lize i disciplinární komise. Ta na počátku července klub z Uherského Hradiště potrestala ztrátou dvanácti bodů a pokutou půl milionu korun.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..