Rubriky:

1. liga

Šimák: Měl jsem toho dost

9. srpna 2004 09:44 - PRAHA

Co trenér Sparty František Straka slíbil, to naplnil nečekaně brzy. Flamendr a rebel Jan Šimák dostal na Letné šanci předvést se nečekaně brzy, proti Slovácku nastoupil od začátku! "Řekl mi to dvě hodiny před začátkem, byl jsem překvapený," přiznal pětadvacetiletý záložník.

 

Václav Jirsa

Na trávníku vydržel poločas, pak jej nahradil Zelenka. Co ukázal v prvním utkání po takřka jedenácti měsících, kdy válel ještě v Hannoveru? Pár průniků od levé lajny skončilo neúspěšnou kličkou nebo přihrávkou.

Diváci mu přáli. Při jeho bombě z 25 metrů vedle obdivně zahučeli, jenže Šimák celkově spíše zklamal. A hlavně: žádná velká snaha a nadšení z fotbalu. Že by se rozběhl naplno, neexistovalo.

"Mám smíšené pocity. Z výsledku i mé hry. Chybí mi šmrnc, rychlost, nejsem v laufu. Od třicáté minuty jsem toho měl už dost a těžce se vracel. Sám jsem si řekl o vystřídání," řekl Šimák k prvnímu zápasu v lize po třech letech.

Hrál na levém okraji zálohy, tedy to co v Leverkusenu. "Raději bych se viděl ve středu, jako v Hannoveru, ale jsem rád, že mi trenér vůbec dal důvěru," špitl tiše muž s čelenkou ve vlasech.

vn, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..