Rubriky:

1. liga

Omlouvám se za výkon, ale to by měli učinit hráči, pravil kouč Rada po fiasku Teplic

19. března 2012 10:16

Co se povedlo deseti prvoligovým celkům v řadě v souboji s poslední Viktorií Žižkov, nedokázali fotbalisté Teplic. Totiž vstřelit do její sítě aspoň jeden gól a zároveň zdolat aktuálně nejslabší tým nejvyšší soutěže. Není divu, že trenér severočeského mužstva Petr Rada měl jen slova kritiky na adresu svých svěřenců.

 

Libor Zavoral, ČTK

Kam byste zařadil sobotní herní produkci Teplic ve svém trenérském působení v tomto klubu?

Viděli jsme výkon, který byl jedním z nejhorších za celou dobu, co jsem v Teplicích. A to tady trénuji po předešlých dvou obdobích už potřetí. Bohužel v naší hře nebylo nic pozitivního. Ani jediný hráč by nesnesl absolutorium. Vadila mi spousta ztrát míčů a nevyšla ani střídání, když noví hráči projev neoživili. Omlouvám se našim divákům, kteří jsou oprávněně nespokojení. Ale spíš by se měli omluvit sami hráči.

Určitě jste je před zápasem nabádal k aktivitě...

Instrukce směřovaly k tomu, abychom vyhráli a hráli ofenzivní fotbal, na který se dá dívat. Je tristní, že jsme se nedostali do jediné vážnější šance. S hráči si to prodebatujeme, protože tudy cesta nahoru nevede. Pokud by byli spokojeni s tím, co předvedli, ženou se do propasti.

Překvapilo vás to selhání hodně?

Myslel jsem si, že se zlepšujeme a do toho přišla rána, která nás dostala dolů. Vždyť hosté si vypracovali v závěru dokonce dva brejky, ze kterých nás mohli potrestat. To, že jsme remizovali na Slavii a v Příbrami, je znehodnoceno dvoubodovou ztrátou s posledním celkem soutěže. V tabulce pravdy jsme pouze na nule.

A ještě jste přišli o zraněného záložníka Vůcha...

Škoda jeho odstoupení, protože je to rychlostní typ hráče, který by byl na hřišti potřeba. Dostal nějakého koňara do boku a uvidíme, jak dlouho nám bude chybět.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..