Rubriky:

1. liga

Baník možná vymění trenéra, Maluru by měl nahradit Látal

26. března 2012 11:17

Prohra se Slováckem otřásla pozicí kouče ostravských fotbalistů Pavla Malury. Podle informací ČTK by ho u předposledního týmu tabulky mohl ve funkci nahradit trenér druholigového Sokolova Radoslav Látal. Klub to zatím nekomentoval.

 

Radek Petrášek, ČTK

Na trase Ostrava - Sokolov se o Látalově vyvázání ze smlouvy jednalo údajně už v neděli, pár hodin po porážce Baníku na Slovácku, po které slezský celek stále figuruje na sestupovém patnáctém místě.

Dvaačtyřicetiletý Látal prostředí na Bazalech dobře zná: na sklonku své hráčské kariéry Baník dovedl v roce 2004 k mistrovskému titulu a o rok později k triumfu v Českém poháru. V Ostravě začal i svou funkcionářskou dráhu jako vedoucí prvoligového mužstva.

Vicemistr Evropy z roku 1996 sledoval sobotní zápas Baníku na Slovácku z tribuny. Ostravští sice soupeře přehráli, doplatili však na neproměňování šancí. Impulzivní sokolovský kouč by mohl tým v závěrečných osmi kolech nejvyšší soutěže zmobilizovat.

Pro Ostravu by to byla už druhá trenérská změna v sezoně. Hned po prvním kole byl odvolán Karol Marko, kterého vystřídal Malura.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..