Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Vrba sleduje ligu na Slovensku. Vyhlíží posily pro Plzeň, nebo se přibližuje reprezentaci?

29. března 2012 11:19 - Banská Bystrica/Praha

Kouč plzeňských fotbalistů Pavel Vrba byl zastižen slovenskými novináři v hledišti při sledování tamní nejvyšší soutěže. Pro slovenská média jde vesměs o potvrzení zákulisních spekulací, že trenér českého mistra se přeci jen brzy stane šéfem lavičky slovenské reprezentace. Nicméně oficiálně zatím žádná ze stran nepřipouští, že by se k něčemu podobnému schylovalo.

 

Jan Handrejch, Právo

Pavel Vrba a majitel Viktorie Tomáš Paclík sledovali spolu se šéfem Slovenského fotbalového svazu Jánem Kováčikem zápas v Banské Bystrici proti Spartaku Trnava. „Udělali jsme si z Plzně v úterý výlet na tři zápasy. Naši zástupci byli i v Nitře a Ružomberoku. Já jsem zamířil do Banské Bystrice," řekl Vrba slovenskému deníku Pravda.

„Blíží se přestupní termín a chceme vaši ligu sledovat co nejvíce. Pokud nás nejaký hráč zaujme, budeme s ním i s klubem jednat. Vzhledem k ekonomickým podmínkám je pro nás slovenský trh zajímavý. Nemáme prostředky na to, získávat hráče třeba z německé bundesligy," vysvětlil kouč. Podle Kováčika zaujal Vrbu v duelu s Trnavou především domácí obránce Gyömbér.

Šéf slovenského svazu dříve prohlásil, že se nevzdává nadějí, že Vrbu nakonec pro reprezentační tým získá a potvrdil, že s Vrbou a Paclíkem v úterý absolvoval další kolo jednání.

„Nedošlo k významnějšímu posunu. Nedostali jsme se k žádnému zásadnímu stanovisku, které by se mohlo prezentovat. Chtěl bych záležitost dořešit do poloviny dubna, takže máme ještě víc než dva týdny času," řekl Kováčik Pravdě.

Konkrétnější nebyl ani sám Vrba. „Nezlobte se, ale tuto otázku nebudu komentovat, ani se k ní jakkoliv vyjadřovat. Všechny problémy vznikly na základě informací z médií. Tím, že se o tom informovalo, se to celé zkomplikovalo," cituje českého trenéra slovenský list.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..