Rubriky:

1. liga

Fleišman se uzdravuje, mohl by nastoupit už proti Žižkovu

19. dubna 2012 13:32 - Liberec

Stav zraněného libereckého fotbalisty Jiřího Fleišmana se zlepšil natolik, že by mohl nastoupit v pátečním duelu 26. kola první ligy proti Žižkovu. Sedmadvacetiletý zadák, který po faulu sparťana Léonarda Kweukeho před devíti dny podstoupil operaci zubů, už normálně trénuje s týmem a kouč Jaroslav Šilhavý věří, že ho bude moci nasadit už v nejbližším utkání.

 

Radek Petrášek, ČTK

"Má to sdrátované a shání nějaký chránič, s kterým by hrál. Rozhodneme se spolu s doktory, ale věřím, že Jirka v pátek nastoupí," řekl ČTK liberecký trenér. "Jsem rád, že je Jirka zpátky. Breznaník sice v Ostravě na pozici levého obránce podal velice dobrý výkon, ale více je mu vlastní místo v záloze," dodal Šilhavý.

Fleišmana zranil v závěru předminulého kola sparťan Kweuke, který ho při souboji zasáhl loktem do obličeje. Zakrvácený liberecký bek přišel o jeden zub, další dva měl poškozené a následně se podrobil operaci. Původní odhady hovořily o tom, že by mohl být mimo hru až pět týdnů a že možná nestihne zbytek sezony, nakonec se ale uzdravuje rychleji.

Kweukeho zákrokem se zabývala disciplinární komise Fotbalové asociace ČR. Kamerunský útočník ale vyvázl bez trestu; disciplinárka se totiž přiklonila k názoru komise rozhodčích, podle které Kweuke nefauloval úmyslně a měl dostat pouze žlutou kartu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..