Rubriky:

1. liga

Vzdali se půl miliónu! Hráči Baníku se penězi omluvili za fiasko na Dukle

24. dubna 2012 14:40 - Ostrava

Bojují o záchranu v lize, v pátečním utkání 26. kola Gambrinus ligy ale na Dukle zcela selhali, když prohráli vysoko 1:4. Za blamáž se fotbalisté ostravského Baníku rozhodli omluvit penězi. Vzdali se půl miliónu korun, částku odevzdali ve prospěch akce „Zachraňme Baníček“. „Víme, že fanoušci jsou rozčarovaní. Toto rozhodnutí je omluvou všem, kteří nám v boji o záchranu pomáhají,“ řekl kapitán Baníku Benjamin Vomáčka.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

„Atmosféra v kabině se dala krájet. Kluci se k tomu postavili jako chlapi,“ uvedl na klubovém webu šéf představenstva Baníku Petr Šafarčík. „Důrazně jsme připomněli všem hráčům, co vše pro záchranu dělají sponzoři, město a hlavně nejvěrnější fanoušci. Ti doslova po stokorunách zaslali na účet už bezmála 700 tisíc korun,“ doplnil.

Kapitán Vomáčka si sypal popel na hlavu i za spoluhráče. „Nepřeji nikomu zažít pocit, kdy fanoušci opouštějí stadión, jako se nám stalo na Dukle. Bouřka v kabině proběhla, teď už se soustředíme na zápas pravdy s Žižkovem,“ uvedl zkušený fotbalista a slíbil, že tým na Bazalech vypustí duši a získá tři klíčové body pro záchranu.

kvk, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..