Rubriky:

1. liga

Kotal by mohl v Jablonci od nové sezóny nahradit Komňackého

2. května 2012 12:40 - Hradec Králové

Trenér fotbalistů Hradce Králové Václav Kotal dostal nabídku stát se koučem Jablonce po Františku Komňackém, který u severočeského mužstva po sezoně skončí. Podle Deníku se má Kotal do pátku rozhodnout, kde bude v příštím ročníku působit.

 

Alexandra Mlejnková, ČTK

"Do konce týdne mám (generálnímu řediteli) Richardu Juklovi oznámit svoje stanovisko. Zda chci pokračovat v Hradci, nebo se rozhodnu akceptovat nabídku odjinud. Jablonec je jedna z možností, ale na rovinu říkám, že není jediná," uvedl královéhradecký trenér.

O zájmu Jablonce o Kotala se spekulovalo již delší dobu. Sám devětapadesátiletý kouč připustil, že by ho angažmá u týmu, který si v minulých sezónách dvakrát po sobě zahrál evropské poháry, lákalo. "V žádném případě nechci snižovat Hradec, ale trénovat mužstvo s vyššími ambicemi by rádo spousta trenérů, mě nevyjímaje," prohlásil Kotal, kterému v Hradci 30. června vyprší stávající smlouva.

Kotal je v Hradci od roku 2009 a s "Votroky" dokázal před dvěma lety postoupit do první ligy. V minulé sezoně se Východočeši jako nováček bez větších problémů udrželi a záchranu mají na dosah i v tomto ročníku. Tři kola před koncem soutěže jim k definitivní jistotě udržení chybí jediný bod.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..