Rubriky:

1. liga

Jun očekává střeleckou honičku s Pacandou

24. října 2004 12:33 - PRAHA

Sparťan Tomáš Jun se v sobotním zápase proti Ostravě prosadil dvěma góly, kterého s celkovými sedmi brankami vynesly do čela tabulky ligových střelců. Jun, který je oporou reprezentace do 21 let, letos očekává v lize střeleckou honičku s týmovým kolegou Milanem Pacandou.

 

AC Sparta

V sobotním utkání 10. kola Gambrinus ligy na Bazalech se Jun prosadil po spolupráci se Tomášem Sivokem ve 43. minutě. I u druhého gólu v 71. minutě byl Sivok. "Je to super, že jsme tu dokázali vyhrát, jsme zase o krok dál, vypadá to pro nás moc dobře," liboval si po zápase s Ostravou.

Po náročném týdnu se nyní těší na odpočinek. "Sice máme ve středu pohár s Mostem, ale asi dostanou šanci od trenéra další hráči. Věřím, že nabereme nové síly před sobotním důležitým zápasem s Olomoucí," uvedl Jun na oficiálních internetových stránkách Sparty.

Vedení v tabulce ligových střelců mu však do hlavy nestoupá. "Teď sice vedu, protože Milan Pacanda nehrál, ale věřím, že se letos budeme střelecky honit," řekl a přiznal, že se daří a všichni hráči si přejí, aby to vydrželo co nejdéle. "Navíc se nám sehrála obrana, téměř neinkasujeme, což je strašně důležité, protože ten jeden gól vždycky dáme," pochvaluje si král ligových střelců.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..