Rubriky:

1. liga

Kouč Rada se rozohnil: Jsem malej, ale šikovnej, to vám garantuji

7. května 2012 13:14 - Teplice

Odejde trenér teplických fotbalistů Petr Rada v létě do pražské Slavie? I na toto téma přišla řeč po nedělním vítězném ligovém duelu Severočechů s pražskou Duklou. „Probíhají jednání mezi kluby. Pak už to bude věc dalšího vývoje. Víc o tom teď nevím,“ tvrdil zkušený kouč. Ředitel komunikace FK Teplice Petr Heidenreich přidal vysvětlení: „Čekáme na příjezd předsedy představenstva našeho klubu pana Šedlbauera ze zahraničí a celá záležitost se bude řešit za jeho osobní přítomnosti na konci týdne.“

 

Josef Pešout, Právo

Rada se rozčiloval nad tím, že se v souvislosti s jeho jménem údajně objevují v médiích podle něj nepravdivé informace: „Čtu o sobě, že prý jsem velkohubý, a to jsou rány, které nečekám, ale asi jsou cílené. Lež nenávidím a té lži je už hodně. Jednou si s těmi lidmi srovnám všechny účty. Budou mít se mnou problémy. Tak jak to zaznělo v jednom filmu: Jsem malej, ale šikovnej, to vám garantuji.“

Ale teplický kouč se věnoval i zápasu s Duklou: „Před utkáním jsme si řekli, že zkusíme ještě zabojovat o čtvrté místo. I díky výborně připravenému hřišti nám vyšel začátek a hodně pomohl návrat Ljevakoviče, který je po operaci kolena. Nastoupil po více než dvou měsících, dal dva góly a odvedl maximum. Přitom jsme se mezi čtyřma očima bavili, jestli je už schopen zasáhnout do hry. Slíbil, že zkusí vydržet aspoň padesát minut a nakonec byl na hřišti celou hodinu. Vítězství si moc vážíme, protože před zápasem byla Dukla před námi v tabulce a na jaře hraje kvalitní fotbal.“

Zajímavostí bylo, že Teplice nastřílely čtyři góly do sítě trenérova syna Filipa Rady, který až dosud neinkasoval v brance Dukly ve dvanácti zápasech. „Dostat čtyři góly je dost, ale myslím, že na nich nenese vinu,“ řekl Petr Rada na adresu svého potomka a nedělního „soupeře“.

Tepličtí mají před sebou zápasy na Bohemians 1905 a s Baníkem Ostrava. Tedy s celky, kterým jde o holou záchranu v lize. „Budeme chtít vyhrát. Naši hráči jsou profíci a dobře placení,“ prohlásil teplický kouč.

Josef Pešout, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..