Rubriky:

1. liga

Slavia jednala s Teplicemi o Radovi, k dohodě zatím nedošlo

17. května 2012 18:29

Majitel fotbalové Slavie Aleš Řebíček ve čtvrtek jednal s předsedou představenstva teplického klubu Pavlem Šedlbauerem o možném uvolnění trenéra Petra Rady do vršovického celku. K dohodě mezi nejvyššími představiteli klubů zatím nedošlo, v jednáních budou pokračovat v příštích dnech.

 

Josef Pešout, Právo

"Obě strany se dnes sešly a vyměnily si představy a požadavky. Nic uzavřeného není, jednání budou pokračovat," řekla ČTK tisková mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.

O Radově odchodu do Slavie se spekuluje už od začátku května. Třiapadesátiletý trenér měl v Teplicích smlouvu do konce uplynulé sezóny, Severočeši ale uplatnili opci. Rada tak musí čekat, zda ho vedení klubu do Edenu pustí.

Do Slavie by se vrátil po dvanácti letech. V Edenu dělal asistenta, posledních pět zápasů sezóny 1997/98 dokončil jako hlavní trenér. V sezóně 2000/01 poprvé odešel do Teplic, kam se ještě dvakrát vrátil, naposledy před rokem.

Rada trénoval také Jablonec, Liberec a tehdy druholigovou Plzeň. Dlouho dělal asistenta reprezentace a v letech 2008 až 2009 byl hlavním trenérem národního týmu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..