Rubriky:

1. liga

Pražská Dukla zahájila letní přípravu i s trojicí nových hráčů

14. června 2012 17:31 - Praha

Dukla dnes zahájila letní přípravu na prvoligovou sezonu i se třemi novými fotbalisty. S pražským celkem trénují záložník Tomáš Borek ze sestupujících Bohemians 1905, obránce Michal Hell z B-týmu Slavie a další bek Martin Hoffmann z juniorky Plzně. Do přípravy týmu z Julisky se naopak nezapojili stoper Ondřej Švejdík a záložník Marek Hanousek, kterým skončilo hostování ze Sparty Praha, respektive z Plzně.

 

Petr Horník, Právo

Klub z Julisky má velký zájem o prodloužení spolupráce s nejlepším týmovým střelcem uplynulého ročníku Ivanem Lietavou, kterého do konce června zapůjčila slovenská Žilina. "Byli bychom rádi, kdyby u nás mohl Ivan Lietava působit i v budoucnu a budeme o tom s jeho mateřským klubem jednat," uvedl na oficiálních stránkách Dukly generální ředitel Michal Šrámek. Autor jedenácti branek zatím v Praze trénuje.

Z hostování se do dejvického týmu naopak vracejí Vojtěch Přeučil, David Mikula, Tomáš Berger a Dani Chigou. Především o budoucnosti kamerunského útočníka se rozhodne až v dalším průběhu letní přípravy. V jednání je i další působení Ondřeje Šimla s Michalem Šmídem, kteří se zatím připravují s Bohemians 1905. Další fotbalisté se po návratu z juniorky nebo z Kunic ke zbytku mužstva připojí po víkendu.

"Tento týden je náběhový a k tréninku využijeme Julisku a oboru Hvězda. Ostrý start nás čeká v pondělí, kdy absolvujeme kondiční testy na FTVS a budeme trénovat dvoufázově," přiblížil program Dukly trenér Luboš Kozel.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..