Rubriky:

1. liga

Z listiny rozhodčích pro novou sezónu bylo vyřazeno 15 sudích

24. června 2012 20:30 - Praha

Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR vyškrtla z listiny pro nadcházející ročník profesionálních soutěží patnáct sudích: pět hlavních a deset asistentů. ČTK o tom informovala šéfka komise Dagmar Damková.

 

Libor Zavoral, ČTK

Z vyřazených hlavních sudích měl v uplynulé sezóně nejvíce startů v první lize Roman Hrubeš, který řídil jedenáct zápasů. O delegaci na zápasy profesionálních soutěží přijdou také Pavel Býma, Dušan Možíš, Vít Ondráš a Josef Váňa, z asistentů pak Drahoslav Handlíř, Ivo Chytil, Tomáš Lakomý, Luděk Lhoták, Milan Makovička, Roman Páral, Gustav Santarius, Petr Slavík, Martin Večeřa a Miroslav Zlámal.

Podle Damkové jednala komise i o vyřazení dalších sudích. Z hlavních rozhodčích mezi nimi byli Jiří Adam, Tomáš Adámek, Karel Hrubeš, Tomáš Kocourek, Radek Matějek a Pavel Ochotnický, dále šlo také o šest asistentů. Všichni ale nakonec na listině zůstali.

Z nižších soutěží v Čechách a na Moravě komise na listinu pro nadcházející ročník nově zařadila patnáct rozhodčích, mezi nimi i jednu ženu Lucii Ratajovou.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..