Kluž - České Budějovice 4:0Řepka viděl za protesty k rozhodčímu červenou a byl u dvou gólů

Bischofshofen

Obránce Tomáš Řepka nedohrál kvůli vyloučení přípravné utkání, v němž fotbalisté Českých Budějovic podlehli rumunské Kluži 0:4. V dosavadních dvou zápasech na soustředění v Rakousku inkasovalo Dynamo celkem sedmkrát, v minulém týdnu podlehlo 0:3 Žilině.

Typické rozpažení Tomáše Řepky nad verdiktem rozhodčího

Řepka se v pondělí podílel na dvou obdržených gólech. Ve 29. minutě fauloval ve vápně Camorua a z penalty zvýšil na 2:0 Ricardo Cadu. Krátce po přestávce dostal Řepka za zákrok na Ronnyho Carlose žlutou kartu a sudí navíc nařídil nepřímý kop pro Kluž, po němž Muresan napálil míč do března a dorážku proměnil Sare v další zásah. V 56. minutě rumunský tým zpečetil svou výhru, když po centru propadl míč na zadní tyč k volnému Valentemu.

Minutu před koncem dostal bouřlivák Řepka druhou žlutou kartu za protesty k rozhodčímu a musel předčasně ze hřiště.

Přípravné fotbalové utkání v Rakousku:
CFR Kluž - Dynamo České Budějovice 4:0 (2:0)
Branky: 9. Ronny, 30. Cadu z pen., 50. Sare, 56. Valente. ČK: 89. Řepka (Č. Budějovice).
Sestava Č. Budějovic:
I. poločas: Daněk - Bakala, Halama, Řepka, Novák - Klesa, Otepka, Rakovan, Benát, Markovič - Řezníček.
II. poločas: Křížek - Novák, Řepka, Halama, Sláma - Hudson, Rýdel, Rakovan, Benát (61. Hovorka), Markovič - Řezníček (61. Němec). Trenér: Cipro.