Plzeň v přípravě přehrála Kluž 3:1 góly reprezentantů

Fotbalisté Plzně v prvním duelu na soustředění v Rakousku porazili přední rumunský celek Kluž 3:1. O branky se postarali David Limberský, Michal Ďuriš a Vladimír Darida. V přípravě si tak Viktoria připsala už páté vítězství.

Spolupráce Davida Limberského (vlevo) s Pavlem Horváthem přinesla ovoce i proti Kluži

V plzeňské sestavě už nastoupili všichni čeští reprezentanti a jeden z nich Limberský už ve 3. minutě otevřel skóre, když dorazil do sítě Horváthovu střelu. Následně dvakrát neuspěl nový plzeňský hráč Malakjan a na druhé straně trefil rumunský celek břevno. Jenže hned z protiútoku uspěl Ďuriš a po individuální akci zvýšil.

Navíc před přestávkou po akci Koláře a Ďuriše přidal třetí gól další reprezentant Darida. Plzeň dál dominovala, ale další branku už nepřidala. Naopak v závěru se Kluž dočkala alespoň čestného gólu.

Další utkání sehraje Plzeň v pondělí od 18:00 proti Salcburku, který v minulé sezóně získal v Rakousku double.