Rubriky:

1. liga

Trenér Vrba prodloužil o tři roky smlouvu v Plzni

16. července 2012 13:57

Kouč plzeňských fotbalistů Pavel Vrba podepsal s vedením Viktorie nový tříletý kontrakt a na západě Čech je nyní smluvně vázaný do 30. června 2015. Oznámil to generální manažer klubu Adolf Šádek.

 

Petr Hloušek, Právo

„Jsme rádi, že začátek nové sezóny můžeme zpříjemnit právě touto informací. Zachování sportovní kontinuity a související prodloužení spolupráce s Pavlem Vrbou patřilo mezi naše priority. Jsem přesvědčen, že jsme (prodloužením smlouvy) udělali základní krok k naplnění těchto cílů," poznamenal Šádek.

Podmínky smlouvy zveřejněny nebyly, sám Vrba ale přiznal, že rozhodování, zda prodloužit či nikoli, nebylo vůbec obtížné. "Dostal jsem velice korektní nabídku a vzhledem k přístupu, jaký ke mě měla Plzeň, to bylo velice snadné rozhodování," uvedl osmačtyřicetiletý kouč, jenž dovedl Viktorii v roce 2011 k mistrovskému titulu v Gambrinus lize, vítězství v poháru a následně  uhrál v základní skupině Ligy mistrů místo ve vyřazovací části Evropské ligy.

Evropskou ligu si třetí celek uplynulého ročníku Gambrinus ligy zahraje i letos, ve čtvrtek začne bojovat o základní část ve druhém předkole s gruzínským týmem Metalurgi Rustavi. "Jsem nachystán na to, že Viktoria vstupuje do nové sezóny v naprosto jiné pozici, než tomu bylo tři roky zpátky. Chceme být úspěšní v Gambrinus lize i na evropské scéně a já jsem přesvědčen, že máme sílu toho dosáhnout," dodal Vrba.

hok, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..