Rubriky:

1. liga

Sparťané o podporu nepřijdou. Fanoušci vyzdobí prázdný stadión transparenty

19. července 2012 16:09 - Praha

Bouřlivého skandování ze strany svých fanoušků se fotbalisté Sparty v úvodu sezóny kvůli disciplinárnímu trestu nedočkají, bez podpory svých příznivců ale úplně nezůstanou. Fandové se totiž rozhodli vyzdobit hlediště transparenty, jimiž chtějí letenský tým v prvních dvou kolech povzbudit.

 

Milan Malíček, Právo

Sparta byla potrestána uzavřením stadionu pro diváky za výtržnosti fanoušků v jarním zápase s Českými Budějovicemi. Duel musel být dvacet minut před koncem přerušen poté, co sparťanští chuligáni naházeli na hřiště světlice a dýmovnice. Po konci utkání příznivci vtrhli na plochu a pod hlavní tribunou požadovali odchod sportovního ředitele Jaroslava Hřebíka.

Nyní fanoušci vymysleli akci, jak podporovat fotbalisty i bez své přítomnosti na tribunách. "Přinášejte pouze transparenty, jejichž obsah vyjadřuje podporu hráčům Sparty, popřípadě realizačnímu týmu. Nebudeme dávat na tribuny transparenty ve stylu Hřebík ven!" hlásí fanouškovský web, který burcuje k podpoře akce nazvané Přines i ty svůj transparent na Spartu.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..