Rubriky:

1. liga

Desítky let nic a najednou dvě trofeje, to je super, jásali Hanáci

20. července 2012 20:41 - Liberec

Olomoucká Sigma má během dvou měsíců dvě trofeje. K Poháru České pošty přidala v Liberci i Superpohár. „Celý léta nic a teď dva poháry, to je super,“ jásal Jan Schulmeister, po jehož dvou akcích během dvou minut vstřelili Hanáci dva góly.

 

Jan Handrejch, Právo

Z trofeje měli velkou radost i další hráči Sigmy. „Je to tak trochu náplast na to, že nemůžeme hrát předkolo Evropské ligy. Moc jsme o tenhle pohár stáli a na naší hře to bylo znát. Jen škoda, že přišlo tak málo diváků, i když těm našim, co sem vážili cestu a byli slyšet, patří velký dík. Je vidět, že Superpohár u nás nemá ještě takový zvuk, zatímco v cizině je to hodně prestižní záležitost,“ přidal se gólman Zdeněk Zlámal.

Kanonýr Michal Ordoš dal z penalty pojišťovací druhý gól. Hlavně však chválil svého mladšího kolegu na hrotu útoku Martina Doležala. „Spolupráce s ním je výborná a bude časem ještě lepší. Je to kvalitní útočník, což dokázal perfektním zakončením centru, který dostal,“ pravil Ordoš.

Velmi spokojený byl pochopitelně i kouč Roman Pivarník. „Pro hráče byla těžká rána, když se dozvěděli, že nebudou hrát Evropskou ligu. O to víc se koncentrovali na Superpohár a řekli si, že ho chtějí. Udělali pro to maximum. Osobně jsem rád, že jsem takhle navázal na práci svého předchůdce Petra Uličného. Vítězství na trávníku mistrovského Liberce bude navíc vzpruhou do ligových bojů, v nichž se chceme poprat o pohárovou Evropu,“ zdůraznil nový trenér Sigmy.

Karel Felt, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..