S takovouto nedůsledností vyhrávat nebudeme, čertil se Kisel po remíze s Baníkem

Nejlepší hráč utkání Ostrava-Slavia Karol Kisel byl u všeho důležitého, čím hosté hrozili domácím. Vstřelil první gól, druhý vyrovnávací padl po jeho dobře zahrané standardce, v prvním poločase trefil přímým kopem tyč a v závěru utkání mu gólovou šanci zmařil ostravský brankář Buček. Kapitán sešívaných byl s ligovým bodem hrubě nespokojený.

Kapitán Slavie Karol Kisel

Proč se durdíte, když jste mohli prohrát? V nastaveném čase přece ostravský Milosavljev hlavičkou zblízka trefil tyč vaší branky!

Já jsem také trefil tyč. Z přímáku v prvním poločase. Kdyby to byl gól a my vedli 2:1, třeba bychom vyhráli. Když jsme dali v Ostravě dvě branky, měli jsme vyhrát.

Prohrávali jste 1:2, to vám nestačí, že jste vyrovnali?

Nestačí, nemůže stačit. Kdyby nám dal Baník gól střelou pod víko z dvaceti metrů, tak to skousnu. Ale druhý gól, který jsme dostali, byl laciný. Pomohli jsme mu nedůsledností a to je špatně. Takhle vyhrávat nebudeme. Bod z Ostravy je někdy dobrý, ale dneska ne. Za tím si stojím.

V závěru jste měl šanci jako hrom, byl jste před brankářem Bučkem sám. Co jste udělal špatně?

Asi jsem měl střílet po zemi, ne nahoru. Gólman mě vychytal.

Jaké bylo na Bazalech hřiště s mladičkým trávníkem?

Terén byl katastrofální, co si budeme povídat. Ale to není výmluva, protože byl stejný pro oba týmy. Trhal se, nebyl připravený k ligovému utkání. Pravdou ale je, že nakonec i na něm se hrál pro diváky dobrý fotbal.

Ve dvou zápasech s průměrnými soupeři Slavia dostala pět branek a má z nich jen dva body. Co tomu říkáte?

Pět gólů to je moc a dva body málo. Nedůslednost některých spoluhráčů je trestána. To se nesmí stávat, když chceme hrát nahoře. Kvalitu na to mužstvo má. Musíme se ale zlepšit.