Rubriky:

1. liga

Olomoucký Dreksa si za nakopnutí Doška tři zápasy nezahraje

9. srpna 2012 17:52 - Praha

Olomoucký fotbalista Pavel Dreksa si nezahraje příští tři zápasy první ligy. Disciplinární komise FAČR ho potrestala za to, že v nedělním utkání 2. kola se Slováckem v přerušené hře nakopl hostujícího Libora Doška a následné byl vyloučen.

 

Milan Malíček, Právo

Ležící Dreksa se čtvrt hodiny před koncem zápasu nohou ohnal po hostujícím útočníkovi, který mu předtím v osobním souboji přišlápl nohu. Rozhodčí Miroslav Zelinka udělil obránci Sigmy červenou kartu. Olomouc i v deseti uhájila vítězství 2:0, dvaadvacetiletý zadák si ale vysloužil i klubový trest. Musí celý tým pozvat na večeři.

Jednozápasový trest udělila disciplinárka za vyloučení Petru Malému z Dukly Praha a Antonínu Rosovi z Teplic. Stejný distanc dostal i olomoucký Igor Golban, který si už ale trest odpykal v uplynulém kole. Sudí Drahoslav Drábek místo něj chybně vyloučil Aleše Škerleho, toho ale komise posléze omilostnila.

V druhé lize si dva zápasy nezahraje Jiří Krystan ze střížkovských Bohemians Praha, který byl potrestán za kopnutí protihráče v nepřerušené hře a vyloučení v úvodním kole na hřišti konkurenčních Bohemians 1905.

Porušení povinností pořadatelské služby ze strany Slovácka projedná komise příští týden, klub se z dnešního zasedání omluvil. Pokutu pět tisíc korun udělila disciplinárka asistentovi trenéra HFK Olomouc Petaru Aleksejevičovi za nesportovní chování a vykázání na tribunu v utkání ve Znojmě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..