Rubriky:

1. liga

Hříšník Fantiš se po dvou týdnech vrací do "áčka" Baníku

21. srpna 2012 09:41 - Ostrava

Baník Ostrava vzal na milost záložníka Antonína Fantiše. Dvacetiletého fotbalistu, který pykal za hrubé porušení životosprávy, v úterý vrátil do prvoligového kádru.

 

Jan Handrejch, Právo

Příbramský odchovanec byl na dva týdny přeřazen do třetiligové rezervy poté, co po domácím ligovém utkání se Slavií hrubě porušil životosprávu. Vedle přeřazení do "béčka" mu klub udělil i nespecifikovanou pokutu.

"Tonda si během těch dvou týdnů poctivě plnil všechny povinnosti, makal podle individuálního plánu i s béčkem a věřím, že v tom bude nadále pokračovat. Je to hráč s velkým potenciálem, který se může ještě rozvíjet," řekl ČTK ostravský trenér Radek Látal.

Fantiš vynechal utkání v Českých Budějovicích a s Plzní, místo nich musel vzít zavděk zápasy v Břeclavi a s Kroměříží v Moravskoslezské fotbalové lize. Kroměříží dal člen širšího kádru národního týmu do 20 let v neděli gól.

"Lituju toho, že jsem teď nemohl dva zápasy nastoupit a pomoci celému kádru. Tímto se omlouvám všem fanouškům, spoluhráčům i vedení klubu," uvedl Fantiš na ostravském webu.

Klub jeho prohřešek nekonkretizoval. Podle neoficiálních informací přišel den po utkání se Slavií na dopolední trénink pozdě a v podnapilém stavu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..