Rubriky:

1. liga

Žádná krize, jen potřebujeme vyhrát, tvrdí trenér Slavie Rada

21. srpna 2012 16:52

Slavia se po první podzimní porážce, kterou utrpěla v Mladé Boleslavi (0:1), chystá na čtvrteční duel doma s Brnem. Celý tým si uvědomuje, že se musí vyvarovat chyb v obraně, které dělá, ale rozhodně odmítá krizi. „Žádná není, jen potřebujeme vyhrát a chytit se,“ tvrdí kouč Petr Rada.

 

Pavel Dosadil, Sport.cz

Slavia po třech remízách na podzim poprvé prohrála. Neobáváte se krize?

Na hráče čtyři zápasy bez výhry zatím nedoléhají. Žádná krize není, jen potřebujeme vyhrát. Věřím, že nás jedno vítězství zvedne. Doufám, že přijde už teď s Brnem.

Čím si tedy vysvětlujete, že inkasujete po hrubých chybách?

Nekoncentrací hráčů. Mluvíme o tom na tréninku, zkoušíme to a všechno funguje. V zápase to je ale jiné. V sobotu chyboval při standardce Juhar, který měl na starosti Kúdelu. V jiných utkáních to byli jiní hráči. Musejí si to vyříkat i mezi sebou a uvědomit si, že nemohou polevit, dokud akce neskončí. Ve čtyřech zápasech proti nám soupeři měli osm šancí a dostali jsme sedm branek, jednou nastřelili naši tyč.

Nezvažujete doplnění kádru?

V tom problém není. Máme kádr na to, abychom vyhrávali. Musíme se vyvarovat individuálních chyb. Při tom máme zkušenou stoperskou dvojici, ale problém není v ní.

V Mladé Boleslavi se vám nedařilo ani střelecky...

Měli jsme vlastně jen jednu šanci, kdy ale dostal Kisel příliš vysoký centr. Nemáme ani štěstí v zakončení. Škoda tentokrát nepodal výkon, jaký jsem od něj očekával. Musí hrát dobře každý týden. V předchozích zápasech jsme ale podali lepší výkon než v Mladé Boleslavi. Máme stále na čem pracovat. Mělo by se to projevit už ve čtvrtek proti Brnu.

Karel Felt, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..