Rubriky:

1. liga

Fotbalový obránce Řepka do Jihlavy zřejmě nepůjde

4. prosince 2012 20:55 - Jihlava

Obránce Tomáš Řepka fotbalisty Jihlavy v jarní části první ligy s největší pravděpodobností neposílí. Vyplývá to z dnešní schůzky vedení FC Vysočina, které řešilo doplnění kádru pro druhou polovinu sezony a zvažovalo i možnost angažování osmatřicetiletého stopera.

 

Petr Horník, Právo

Tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks uvedl, že Jihlavané na přestupovém trhu zřejmě dají přednost mladším hráčům. Řepka je bez angažmá poté, co minulý týden skončil v Českých Budějovicích.

"Otázka angažmá Tomáše Řepky v Jihlavě není aktuální. Jeho příchod do FC Vysočina je v tuto chvíli velmi nepravděpodobný," uvedl Fuks. Jihlava však netají, že získání středního obránce v zimě bude jednou z priorit.

V hledáčku ligového nováčka údajně jsou Jiří Koubský z Trnavy a Jan Hošek, který skončil v Teplicích. "O konkrétních jménech teď je předčasné mluvit, přestupní termín se ještě ani nerozběhl. Ale obecně lze říci, že bychom raději získali hráče, který pro nás bude mít větší perspektivu než Tomáš Řepka," poznamenal Fuks.

Řepka netají, že po předčasném konci v Českých Budějovicích, kde měl smlouvu až do příštího června, chce dál hrát. Zkušený zadák s 316 prvoligovými starty, který působil i ve Fiorentině a West Hamu United, prý netrvá ani na angažmá v nejvyšší soutěži. Zájem o Řepku na konci minulého týdne projevil i druholigový klub z Pardubic.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..