Rubriky:

1. liga

FANTASY: Luděk Zelenka odkrývá své karty! Doufá v další výhru nad svým soupeřem

4. dubna 2013 15:20

Přestože 21. kolo Gambrinus ligy kvůli odloženému zápasu v Ostravě ještě není u konce, Fantasy liga nespí a chystá se na dějství s pořadovým číslem 22. Kterým hráčům dal důvěru Luděk Zelenka? "Minule jsem konečně pokořil Michala Hrdličku a o to větší motivaci mám v tom pokračovat. Tento týden sestavu odhaluji první, takže se Michal nebude moci vymlouvat, že jsem od něj okopíroval Baroše, jako tomu bylo naposled," říká bývalý fotbalista a televizní komentátor.

 

"Již tradičně do sestavy řadím hráče, kteří pravděpodobně nastoupí do základu. I proto se může stát, že se do pátku někdo zraní, a proto nevylučuji, že ještě do sestavy sáhnu, o všem ale budu nejdříve informovat na facebooku. Druhým mým kritériem pro výběr hráče je předpoklad, že jeho tým bude úspěšný! V tomto kole věřím Budějovicím, Jablonci, Plzni a Boleslavi!

Do branky volím Millera, který působí velmi jistě, a navíc Boleslav hraje velmi zodpovědně dozadu. Do obrany jsem tentokrát zkusil zařadit dva levné hráče, Frýdka a Haška, kteří navíc hrají v útoku, takže mají větší šanci dát gól, který je v jejich případě samozřejmě výrazně lépe hodnocen! Na stoperu mám Procházku a Frydrycha, tedy hráče, kteří jdou při standardních situacích do šestnáctky soupeře a stejně tak jsou jistí při defenzivní práci.

V pětičlenné záloze jsem trochu tápal, ale nakonec volím, řekl bych, jistotu. Juhar se mi moc líbil v Teplicích a doma by mohl být ještě efektivnější. Novák v Příbrami dvakrát skóroval, má fazónu, tak doufám, že to potvrdí i se Slováckem. K němu jsem přidal i kolegu Čížka, který je ve střelbě velice aktivní a vždy je velkým nebezpečím pro branku soupeře. S boleslavských jsem dal šanci Štohanzlovi, který je tradičně lepší na soupeřových stadionech, hra do otevřené obrany mu díky jeho rychlosti a přímočarosti vyhovuje. A konečně jsem trochu pošetřil finance a vybral na kraj zálohy budějovického krajánka Sandra, který je jeden z mála Jihočechů, který je schopen přejít přes hráče a něco vymyslet. Doufám, že mu trenér Vozábal dá šanci (to ještě zjistím).

V útoku jsem dal přednost Bakošovi, který na Letné sice v kritické chvíli selhal, ale on je taková povaha, že ho to zdravě nakopne a posune jeho motivaci na maximální úroveň. I proto jsem mu svěřil kapitánské céčko!

Michal Hrdlička bude mít zvýšenou motivaci mě porazit i proto, že o víkendu neproměnil penaltu, takže je mínus 3 body a u našeho trenéra Jirky Novotného je trochu v nemilosti! Jen Míšo doufám, že nepoužiješ do své sestavy „mé" hráče."

Luděk Zelenka

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..